Home
BMW i8،خودرویی از آینده،الهه زیبایی،الهه تکنولوژی! Reviewed by Momizat on . BMW i8 کمپانی Bwm شرکتی است که نسبت به کمپانی مرسدس بنز از نظر مالی قدرت کمتری دارد و همیشه با تکیه بر محافظ کاری ها و پیش گرفتن راه صرفه جویی توانست به موفقیت BMW i8 کمپانی Bwm شرکتی است که نسبت به کمپانی مرسدس بنز از نظر مالی قدرت کمتری دارد و همیشه با تکیه بر محافظ کاری ها و پیش گرفتن راه صرفه جویی توانست به موفقیت Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » برندهای خارجی » BMW i8،خودرویی از آینده،الهه زیبایی،الهه تکنولوژی!

BMW i8،خودرویی از آینده،الهه زیبایی،الهه تکنولوژی!

BMW i8

کمپانی Bwm شرکتی است که نسبت به کمپانی مرسدس بنز از نظر مالی قدرت کمتری دارد و همیشه با تکیه بر محافظ کاری ها و پیش گرفتن راه صرفه جویی توانست به موفقیت هایی دست یابد که مرسدس بنز از آن عاجز است !

 

BMW i8

خودروی مقابل شما خبر از آینده می دهد ! بی شک طراحی این خودرو یک بازخوردی از آینده است، که با توجه طراحی خطوط بدنه آن می توان اسطوره ای در طراحی دست بشر دانست !

 

BMW i8

با توجه به طرح آیرودینامیکی خودرو، جهش عبور باد از بدنه خودرو به راحتی و به سادگی از روی بدنه خودرو عبور می کند، که مقاومت باد در برابر بدنه خودر ناچیز است ! با توجه به شکل و شمایل طرح عقب خودرو در می یابید که، نسبت به طرح جلویی آن از زیبایی کمتری برخوردار است، منتها میتوان برچسب زیبایی را بر این خودرو زد، زیرا با توجه به شکل کلی خودرو چشم پوشی از زیبایی آن کار بسیار سختی است !

 

نگاهی به داشبورد داخلی خودرو :

 

 

همانطور که از تصویر پیداست این خودرو کاملا به تکنولوژی احترام خاصی قائل است، و از عکس ها پیداست که تکنولوژی الکترونیکی در داشبورد خودرو تعریف شده است، که باعث اهدا زیبایی خاصی به داشبورد آن شده است.

BMW i8

سرعت سنج و دور موتور سنج خودرو کاملا دیجیتالی هستند و همراه با جعبه فرمان الکترونیکی می باشد.

 

در داشبورد منیتور تعبیه شده ۸٫۸ اینچی (۲۲ سانتی متری) قرار دارد که قابلیت پشتیبانی از بلوتوث ، کابل AUX ، تلفن بلوتوث ، GPS و غیره… را دارد.

 

BMW i8

نگاهی به قوای محرکه خودرو :

 

BMW i8

قوای محرکه خودرو هایبرید است . هایبرید به این معناست که خودرو هم از پیشرانه احتراق داخلی بهره میبرد و هم از پیشرانه الکتریکی بهره می برد.
پیشرانه احتراقی خودرو یک بلوک I شکل (خطی) ۳ سیلندر توربوشارژ شده بهره می برد.
پیشرانه الکتریکی آن از باتری ۷٫۱ کیلوواتی بهره می برد، که با وصل به برق ۱۲۰ ولتی ، در عرض ۴٫۵ ساعت به شارژ کامل خود می رسد و با وصل به برق ۲۴۰ واتی در عرض ۲٫۵ ساعت به شارژ خود می رسد.محموع قدرت اسب بخار تولیدی توسط هر دو پیشرانه ۳۵۷ اسب بخار و مجموع گشتاور تولیدی هر دو آن ها ۵۶۹ نیوتن بر متر می باشد.

BMW i8

شتاب گیری خودرو را در زیر اعلام میکنیم:

شتاب گیری ۰ تا ۹۶ کیلومتر برساعت = ۴٫۰ ثانیه

اتمام مسافت ۴۰۰ متر = ۱۲٫۵ ثانیه ( با رسیدن به سرعت ۱۸۱ کیلومتر)


منبع:www.caranddriver.com

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 4

ارسال یک دیدگاه

پارس استارت بررسی خودرو| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا