Home
نیسان جی تی آر ۲۰۱۷ ،سامورایی! Reviewed by Momizat on . نیسان جی تی آر ۲۰۱۷ یک خودروی پرفورمنس در سگمنت supercar قرار دارد که اولین سوپر کار ژاپنی ها بود. مدل قدیمی این خودرو یعنی مدل ۲۰۱۱ توانست در درگ رسمی جهانی مق نیسان جی تی آر ۲۰۱۷ یک خودروی پرفورمنس در سگمنت supercar قرار دارد که اولین سوپر کار ژاپنی ها بود. مدل قدیمی این خودرو یعنی مدل ۲۰۱۱ توانست در درگ رسمی جهانی مق Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » برندهای خارجی » نیسان جی تی آر ۲۰۱۷ ،سامورایی!

نیسان جی تی آر ۲۰۱۷ ،سامورایی!

نیسان جی تی آر ۲۰۱۷

یک خودروی پرفورمنس در سگمنت supercar قرار دارد که اولین سوپر کار ژاپنی ها بود. مدل قدیمی این خودرو یعنی مدل ۲۰۱۱ توانست در درگ رسمی جهانی مقام اول را کسب بکند.

 

 

بعد به روز رسانی مدل ۲۰۱۵ این خودرو کمپانی نیسان تصمیم به بروزرسانی مجدد این خودرو گرفت که برای پیست با بهبود های مناسبی همراه است. این مدل همانطور که از عکس پیداست تاکید بر مسابقات پیست و سعی در شکستن رکورد های بهتر و عالی میکند.

نیسان جی تی آر ۲۰۱۷ با بهبود هایی در آینه های بقل، سپر جلو و سپر عقب و همراه با اسپویلر جذاب و کاربردی برای آیرودینامیک بهتر و ازدیاد چسبندگی حین رانندگی همراه است.

با بهبود آیرودینامیک بدنه آن این خودرو توانست تا حداکثر سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. به گفته طراح بدنه خودرو : این خودرو مونث نیست بلکه مذکر است. منظور از حرف ایشان این است که طراحی این خودرو با ابهت وهمراه با سرعت و قدرت کافی برای حریفان دیگر ساخته شده است.

نگاهی به اتاق داخلی نیسان جی تی آر ۲۰۱۷

نیسان جی تی آر ۲۰۱۷ ،سامورایی!

داشبورد داخلی خودرو آنچنان ساده نیست و میتوان به عنوان یک خودروی زیبا از نظر اتاق داخلی دانست. داشبورد همراه با یک منیتور ۸ اینچ (۲۰سانتی متر) نه چندان بزرگ همراه است که برای یک خودرو مسابقه ای که هدف آن رکورد شکنی در پیست است چندان مهم نیست.

نگاهی به موتور نیسان جی تی آر ۲۰۱۷

 

موتور نیسان جی تی آر ۲۰۱۷ از بلوک V شکل ۶ سیلندر ۲۴ سوپاپ، ۳٫۸ لیتری بهره میبرد که دارای دو توربوشارژر است و قادر به خلق حدود ۵۶۵ اسب بخار در دور موتور ۶۸۰۰ و ۶۳۳ نیوتن متر گشتاور در دور موتور ۳۶۰۰ تولید بکند.
این خودور دارای خط انتقال قدرت AWD تمام چرخ محرک می باشد که برای شتاب گیری یکی از ملاک های مهم برای شتاب بالا می باشد. علاوه بر این خط انتقال قدرت AWD در پیچ و خم های پیست کمک شایانی برای رد کردن پیچ ها و چسبندگی بالایی هنگام رد کردن پیچ ها به وجود می آورد که این ها از مزیت های خط انتقال قدرت AWD می باشند.

مقدار زمان شتاب گیری خودرو اعلام میکنیم :

شتاب گیری ۰ تا ۹۶ کیلومتر بر ساعت= ۲٫۹ ثانیه

شتاب گیری ۰ تا ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت= ۷٫۰ ثانیه

شتاب گیری مسافت ۴۰۰ متری = ۱۱٫۱ ثانیه

 

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 4

ارسال یک دیدگاه

پارس استارت بررسی خودرو| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا