Home
شورولت کوروت استینگری C7،درنده ای نجیب ! Reviewed by Momizat on . شورولت کوروت استینگری C7 کمپانی شورولت واقع در ایالت متحده آمریکا که یکی از برند های بسیار قدیم و معروف در سطح جهان که در سگمنت خودرو های پرفورمنس و اقتصادی و ا شورولت کوروت استینگری C7 کمپانی شورولت واقع در ایالت متحده آمریکا که یکی از برند های بسیار قدیم و معروف در سطح جهان که در سگمنت خودرو های پرفورمنس و اقتصادی و ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » برندهای خارجی » شورولت کوروت استینگری C7،درنده ای نجیب !

شورولت کوروت استینگری C7،درنده ای نجیب !

شورولت کوروت استینگری C7

کمپانی شورولت واقع در ایالت متحده آمریکا که یکی از برند های بسیار قدیم و معروف در سطح جهان که در سگمنت خودرو های پرفورمنس و اقتصادی و الکتریکی و پیکاپ تخصص دارد.

با اولین نگاه به این خودرو در میابید که خودرویی زیبا در مقابل روی شما قرار دارد. این خودرو جزو سگمنت خودرو های پرفورمنس که سر و صداهای زیادی به پا کرده! از جمله Lap Time که در سایت Caranddrive وجود دارد که توانست یک دور پیست را با زمان ۲:۵۸ رکورد قابل قبولی به جا بگذارد.

 

تصاویر از شورولت کوروت استینگری C7،درنده ای نجیب

 

مدل قدیمی این خودرو یعنی C6 از آن به عنوان یک خودروی بسیار سرسخت و غیر قابل مهار یاد میشود چون با وجود وزن قابل قبول مقدار اسب خروجی بالایی دارد که میتوان گفت نسبت وزن به اسب بخار آن عالی است.اما در این مدل جدید بعضی شرایط فرق می کنند مانند گیربکس اتوماتیک آن.البته گیربکس دستی آن قابل سفارش است که برای رانندگان پرتجربه و حرفه ای توصیه می گردد.

نمای عقب خودرو بسیار گیرا و جذاب است. نمای چراغ های عقب آن و اگزوز های چهار قلو! باعث شده ان که نمای مخوفی برای حریفان پشت سرشان به وجود آورد.

شورولت-کوروت-استینگری-c7

هر چهار چرخ این خودرو از ترمز دیسکی کالیبره بهره میبرد که نوع دیسک سرامیکی می باشد.

 

موتور این خودور از بلوک V شکل ۸ سیلند ۱۶ سوپاپ بهره می برد که حجم موتور آن حدود ۶٫۱ لیتر که بیانگر حجم موتور بالا و قدرت خروجی بالا که به ازای هر سی سی قدرت تولیدی به وجود می آورد.(تمام موتور ها از این قاعده بهره مندند)

اسب بخار تولیدی خودرو ۴۵۰ و در یکسری مدل هایی ۴۶۰ در دور ۶۰۰۰ می باشد.

گشتاور تولیدی خودرو به وسیله میل لنگ حدود ۶۲۳ نیوتن بر متر و در یکسری مدل هایی گشتاور تولیدی حدود ۶۳۰ نیوتن بر متر می باشد.

نماهایی از داخل کابین خودرو :

 

 

در پایان این مطلب شما را به تماشای دیدنی فیلم درگ کوروت C7 استینگری با کامارو ZL1 دعوت می کنیم. بدرود

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 10

ارسال یک دیدگاه

پارس استارت بررسی خودرو| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا