Home
بوگاتی شیرون ۲۰۱۷،جواهری در طلا Reviewed by Momizat on . [button color="red" link="http://parsstart.ir/category/sell-bye-sell-bye/" target="_top" font="tahoma" fontw="bold" textcolor="قیمت خودرو های صفر کیلومتر" texth [button color="red" link="http://parsstart.ir/category/sell-bye-sell-bye/" target="_top" font="tahoma" fontw="bold" textcolor="قیمت خودرو های صفر کیلومتر" texth Rating: 2.5
شما اینجا هستید: خانه » برندهای خارجی » بوگاتی شیرون ۲۰۱۷،جواهری در طلا

بوگاتی شیرون ۲۰۱۷،جواهری در طلا

به این مطلب امتیاز دهید.

قثبلبلی
2.5
5

Summary:

اولین ویژگی

که این خودرو انسان را به وجد می آورد قیمت است ! این جواهر متحرک با قیمت ۲٫۶ میلیون دلار به فروش گذاشته شد.

دومین ویژگی

دومین ویژگی که انسان را متحیر می سازد بدنه آیرودینامیکی آن که توانایی عروج به سرعت باور نکردنی۴۵۰ کیلومتر را داراست. منتها از نظر تئوری این خوردو توانایی دست یابی به سرعت ۵۰۰ کیلومتر بر ساعت را دارد.

سومین ویژگی

قلب تپنده این هیولای واقعی است ! بلوک موتور W شکل با تعداد ۱۶ سیلندر و ۶۴ سوپاپ به همراه چهار توربو شارژر قادر به آفرینش ۱۴۷۹ اسب بخار و گشتاور ۱۵۰۰ نیوتن بر متر که باعث خلق شتاب حیرت آور شده .

کمپانی بوگاتی واقع در کشور فرانسه به عنوان زیر مجموعه فولکس واگن کمپانی آلمانی، می باشد. این کمپانی با همکاری فولکس واگن تصمیم به تحقق یک رویای دست نیافتی گرفت !

اولین خاصیتی که این خودرو انسان را به وجد می آورد قیمت است ! این جواهر متحرک با قیمت ۲٫۶ میلیون دلار به فروش گذاشته شد.

 

دومین خاصیتی که انسان را متحیر می سازد بدنه آیرودینامیکی آن که توانایی عروج به سرعت باور نکردنی۴۵۰ کیلومتر را داراست. منتها از نظر تئوری این خوردو توانایی دست یابی به سرعت ۵۰۰ کیلومتر بر ساعت را دارد.

به دلیل کمبود سرعت پیشرفت در صنعت تایر سازی بشر تا کنون نتوانست نوعی تایر بسازد تا بتواند قدرت سرکش این هیولای واقعی را تحمل کند !

سومین خاصیت قلب تپنده این هیولای واقعی است ! بلوک موتور W شکل با تعداد ۱۶ سیلندر و ۶۴ سوپاپ به همراه چهار توربو شارژر قادر به آفرینش ۱۴۷۹ اسب بخار و گشتاور ۱۵۰۰ نیوتن بر متر که باعث خلق شتاب حیرت آور شده .

چهارمین خاصیت وحشتناک آن شتاب بسیار گیرا آن می باشد که با کمک گیربکس ۷ سرعته دو کلاچه باعث شده سرعت ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را تنها در عرض ۲٫۳ ثانیه پر بکند و این خاصیت خودرو را به عنوان یک خودروی رویایی تبدیل کرده .

بدنه C شکل آن باعث بهبود عملکرد آیرودینامیک خوردو شده که با برخورد جریان هوا به سمت و از سمت گلگیر C شکل به سمت موتور آن که در پشت خودرو تعبیه شده باعث خنک کاری موتور میشود. (طبق تصویر زیر) 

پنجمین خاصیت به کار بردن الماس در کابین خودرو که باعث دمیدن یک روح مجلل در کابین خودرو شده تا کابین علاوه بر زیبایی کمیاب ، ایجاد تنوع در کابین و رفع یکنواختی و دلزدگی و ایجاد حس اشرافیت در کابین آن شده .

ششمین خاصیت حیرت آور و وجد آور این خودرو هوای مورد نیاز آن برای ایجاد احتراق داخلی می باشد . مقدار هوایی که به وسیله هواکش های موتور وارد محفظه احتراق می شود برای زنده ماندن چند روز انسان برای نفس کشیدن کافی است !

موتور این خودرو به مقدار ۶۰ هزار لیتر در هر دقیقه برای ایجاد احتراق داخلی مصرف میکند که بیانگر عدد شگفت انگیز قلب این هیولا (موتور) می باشد.

و در آخر شلاق بی رحمانه به آسفالت به وسیله بوگاتی شیرون !

گردآوری شده توسط AminMGM

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 10

ارسال یک دیدگاه

پارس استارت بررسی خودرو| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا